19.-20.05.2018

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

19.-20.05.2018

IAAF

PIETEIKŠANĀS RIMI BĒRNU DIENAS ĢIMEŅU SKRĒJIENAM 2018
Loading...

Pieaugušais jeb PIETEICĒJS var būt kāds no vecākiem, skolotājs vai pilnvarotā persona, kas 19.maijā piedalīsies un uzraudzīs bērnu Rimi Bērnu dienā un pasākuma dienā uzņemsies atbildību par bērniem, kuri piedalīsies pasākumā. Lūdzam ņemt vērā, ka "Ģimeņu skrējienā" trasē varēs uzturēties tikai dalībnieki ar starta numuriem, tādēļ reģistrēt nepieciešams arī pieaugušos, kas skries kopā ar bērnu. Kontakta persona automātiski NEKĻŪST par dalībnieku, tādēļ ja vēlaties skriet kopā ar bērniem, pievienojiet arī sevi dalībnieku sarakstā! Ģimeņu skrējienā var piedalīties visa ģimene bez vecuma ierobežojumiem.


Dalībnieku saraksts

Vārds, UzvārdsDzimšanas datums
  

Dalībnieka pievienošana

Summa kopā

Piedalīšanās: 0,00 EUR
Atlaide: 0,00 EUR
Kopā: 0,00 EUR


Pirms pieteikuma apstiprināšanas, lūdzam pārbaudīt ievadīto datu pareizību.

 

Apliecinu, ka:
– mans veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei;
– apzinos, ka SIA "Nords Event Communications" kā pasākuma organizētājs nenes atbildību par manām kā dalībnieka iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, veicot pasākuma distances;
– esmu informēts, ka iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta un ka dalībnieka numurs nav nododams citai personai;
– visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
– piekrītu nodot savus personas datus apstrādei SIA "Nords Event Communications" pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām, tajā skaitā piekrītu, ka SIA "Nords Event Communications" pēc pasākuma publicē manis sasniegtos rezultātus pasākuma mājas lapā;
– esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu.

Pasākumu organizē SIA "Nords Event Communications", juridiskā adrese Brīvības iela 40-24, Rīga, kurš ir uzskatāms par personas datu pārzini attiecībā uz iegūtajiem personas datiem pasākuma vajadzībām.
Pasākuma nolikums un "Privātuma atruna" citu starpā nosaka fizisko personu datu apstrādi pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām.
Esmu piekritis, ka SIA "Nords Event Communications" citu starpā apstrādā manus personas datus pasākuma rezultātu apkopošanai un pasākuma diplomu sagatavošanai. Esmu piekritis savu rezultātu publicēšanai pasākuma mājas lapā.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus no Lattelecom Rīgas maratona partneriemApmaksāt dalību»Galvenais partneris

Partneris

Sponsori

Organizē